Laster...

Lazer ST2 EVO LED fjernlys

  • 2068 lumen
  • Bredt lysbilde
  • Godkjent fjernlys
 2 549,-

Inkl. mva

5+ På lager
Varenummer
LZ0002-EVO-B

Daglig

levering

Prismatch

alltid laveste pris

Fri frakt

over 999 kr

Skriv en produktanmeldelse

Din rangering

Teknisk informasjon

  • Farge lyktehus: Sort
  • Garanti: 5 år
  • Lysbilde: Bredt fjernlys
  • IP-Grad: IP67, IP69K
  • Referansetall: 7.5
  • Godkjenning: R10, R112
  • Godkjent for: Radiostøy, Ekstralys
  • Bruksområde: Ekstralys
  • Fargenyanse lys: 5000k
  • Strømkontakt: Superseal - 2 pin
  • Teknologi: LED
  • Lampe type: Lykt
  • Kastelengde 0.25 LUX: 393
  • Kastelengde 1 LUX: 197
  • Kastelengde 3 LUX: 113
  • Lumen: 2068
  • Størrelse dybde (cm): 6.8
  • Størrelse høyde (cm): 6.4
  • Størrelse bredde (cm): 12.4
  • Watt: 23
  • Spenning: 12 V, 24 V
  • Lyktens form: Rektangulær

Lazer ST2 EVO LED fjernlys

Kompakt og godkjent fjernlys med høy effekt!

Dette er en kompakt lampe med høy effekt i forhold til størrelsen. Den har et lysbilde som har en knallgod bredde. Størrelsen gjør den også enkel å plassere på alle mulige kjøretøy. Den blir mye brukt på ATV og snøscooter, men egner seg like bra på bil.  

Hva gjør lampen så bra?

Lampen er designet og produsert i Storbritannia og har en utrolig god kvalitet med lang levetid. Den kommer også med 5 års garanti. Det unike med ST-serien er den høye effekten og sitt gode lysbilde.

Bredt lysbilde

Denne lampen har et godt bredt fjernlys, pakket inn i en liten kompakt lykt. Lysbilde har en kastelengde på nesten 400m og en kjempegod bredde. Den sprer lyset ut i grøftekantene og sender lyset godt inn i svingen. 

Hva følger med i pakken?

Med i pakken følger det med 1 stk Lazer ST2 Evo, krybbe og superseal han-kontakt med avisolerte ledere.

Lazer Lamps logo

Som norsk distributør av Lazer, tilbyr vi hele sortimentet og lagerfører alle produkter. Lazer produseres i England og er kjente for å lage godkjente e-merkede og referansemerkede LED-lamper som lyser hinsides godt. Du kjenner sikkert Lazer fra sin satsing innen motorsport, med gromme panserkit og enorme lyskatere. LED-lyktene leverer et svært bra og samensatt lysbilde som gir deg både god rekkevide og bredt lysbilde uten "hotspots" og med svært behagelig fargetemperatur. Alle produktene leveres med 5 års garanti.

Se alt fra Lazer

Anbefalt tilbehør