Laster...

Lumen relèsett

Rating:
83 % of 100
  • Komplett relésett
  • 12 eller 24v
  • Plug and play
Fra 399,-

Inkl. mva

Available icon På lager
Lukk
Trykk på kjøp for å velge produkt
Varenummer
14716-H

Daglig

levering

Prismatch

alltid laveste pris

Fri frakt

over 1499 kr

Skriv en produktanmeldelse

Din rangering

Teknisk informasjon

12 V

  • Garanti: 1 år
  • Bruksområde: Tilbehør
  • Spenning: 12 V

24 V

  • Garanti: 1 år
  • Bruksområde: Tilbehør
  • Spenning: 24 V

Lumen relèsett

Komplett relèsett    

Dette er et komplett relésett for oppkobling av alle typer utstyr. Det kommer ferdig oppkoblet og er derfor meget enkelt å montere i bilen. Det blir mest brukt til ekstralys eller arbeidslys, men kan brukes til langt mer en dette. 

Teknisk informasjon 

Relésettet har et relé som støtter opp til 40A og har en 15A sikring montert på. Relésettet passer ypperlig på Lumen System xenonballaster og er plug and play med disse. Relésettet kan brukes på halogen, xenon og LED. Ledningsnettet leveres ferdig med to stykk HB4 (9006) kontakter som er ment til lyktene man skal koble opp, men man er ikke nødt til å bruke disse kontaktene. Om ønskelig kan man modifisere kontaktene til å passe produktet du skal koble opp.

Hva følger med i pakken?

I denne pakken følger det med ett komplett relésett med to HB4 kontakter, strømkontakter til batteriet, 15A sikring og 40A relé

Lumen Systems logo

Lumen er en premium kvalitetsleverandør av utstyr til bil, etablert i 2007. Spesielt innen belysning som ekstralys, arbeidslys, varsellys og signallys er Lumen best. Lumen har hovedsete i Norge og flere av produktene er designet og produsert i Norge. Og en rekke av produktene står med en sterk ubetinget 5 års garanti. Lumenproduktene brukes på biler og selskaper over hele europa. Velg Lumen for kvalitet og ytelse.

Se alle Lumen her
Ekstralys.no – Kundeanmeldelser